پس از 15 سال به تلويزيون بازگشتم

• پس از 15 سال به تلويزيون بازگشتم
     ،

اين بازيگر در پاسخ به چرايي پذيرفتن پيشنهاد بازي در سريال « زير خاکي » گفت: من دو سال قبل، با تيم سريال «زيرخاکي» و کارگردان آن يعني آقاي سامان در سريال «نفس» همکاري داشتم. از همان دو سال پيش، تقريباً درباره همکاري در کار بعدي صحبت شد. حدود شش الي هفت ماه پيش نيز درباره نقش‌ها صحبت کرديم. بعد فيلمنامه را دادند و من خواندم.

اخبار فرهنگ و هنر- صامتي درباره تاثير تجربه سريال « نفس » و بازخوردهاي آن اظهار کرد: تجربه مثبت حضور در اين سريال و تعامل شکل گفته در آن صدر درصد در پيوستن من به پروژه «زيرخاکي» موثر بوده است. اگر به تعامل با تيم نمي‌رسيدم اينجا نبودم.

وي با تأکيد بر هماهنگي با تيم توليد ادامه داد: درباره بازخورد سريال «نفس» نمي‌توانم از اتفاق عجيب و غريبي سخن بگويم. چون وقتي بازخورد يا اتفاق عجيبي مي‌افتد که يک بازيگر جوان يا تازه‌کار با پخش يک سريال مشهور شود، اما من پيش از اين شناخته شده بودم و بنابراين اين سريال برايم بازخورد شهرتي نداشت. جز اين که پس از 15 سال با سريال نفس به تلويزيون بازگشتم. از اين نظر خيلي تعجب آور بود و بازخوردهاي خوبي گرفتم. به ويژه خانم‌ها نقش من را در آن مجموعه دوست داشتند.

اين بازيگر درباره نقش خود در سريال «زيرخاکي» نيز گفت: شيوه من اين است که وقتي در فيلم يا سريالي بازي مي‌کنم درباره نقش، توضيح نمي‌دهم. مي‌گويم من بازيگرم و نقش را بازي کردم و تمام شده است. مردم بايد بگويند خوب شده يا خير. در اين باره که هنوز سريال پخش نشده اصلا چيزي نمي‌گويم جز اين که شخصيتي که من آن را بازي مي‌کنم يعني «پريچهر» نقشي جذاب و متفاوت است.

صامتي در پاسخ به اين پرسش که اين روزها به جز سريال «زير خاکي» در چه کار ديگري حضور دارد با تأکيد بر اينکه هيچگاه همزمان در دو کار حضور پيدا نمي‌کند، يادآور شد: حتي اگر دو کار يک روز با يکديگر تداخل داشته باشد من نمي‌پذيرم.

وي درباره اولويت کارهاي تلويزيوني يا سينمايي نيز اظهار کرد: من اساساً سال‌هاست که کار تلويزيوني نمي‌کنم. اما چون تيم سازنده اين سريال، حرفه‌اي و در حد يک کار معتبر سينمايي است آن را پذيرفتم. علاوه بر اين، با گروه توليد و کارگرداني اين سريال، قبلا کار کردم و مهم‌تر اينکه اين سريال، يک فيلمنامه 25 قسمتي آماده و بازنويسي‌شده دارد. اين عوامل باعث شد من اين کار تلويزيوني را بپذيرم. در حالي که متاسفانه در 90 درصد کارهاي تلويزيوني مي‌بينيم که 5 يا 10 قسمت فيلمنامه دارند و تازه معلوم نيست توليد همان 5 يا 10 قسمت نيز سرانجامي داشته باشد. بنابراين، چون سريال «زيرخاکي»، کار متفاوتي با کارهاي ديگر در تلويزيون است آن را پذيرفتم.

اين بازيگر همچنين اعلام کرد: اخيرا دو فيلم سينمايي کار کردم. يکي اواخر سال گذشته به نام «آخرين شب هجده سالگي» کار حامد تهراني و يکي هم امسال با عنوان «پسرکشي» کار آقاي محمد هادي کريمي. فکر مي‌کنم تا آخر سال هم درگير بازي در سريال «زير خاکي» باشم.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سريال ,تلويزيون ,بازي ,بازيگر ,بازگشتم ,تلويزيوني ,تلويزيون بازگشتم ,داشته باشد ,کارهاي تلويزيوني ,«زير خاکي» ,بازي مي‌کنم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jay خدمات اینستاگرام Katherine unexsafty دل نوشته های باران خدماتی سایت پخش عناب و حبه عناب مهندسین مشاور بهین طرح آریا Unity Developer مرکز فرهنگي هنري شماره 2 سقز