جدل‌هاي انتخاباتي بايدن و ترامپ ادامه دارد

• جدل‌هاي انتخاباتي بايدن و ترامپ ادامه دارد
     ،

معاون رئيس‌جمهور پيشين آمريکا و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات سال 2020 همچنان بر دخالت احتمالي روسيه در انتخابات اين کشور پافشاري مي‌کند.

اخبار بين‌الملل- او روز گذشته با حضور در برنامه «60 دقيقه» شبکه سي بي اس ضمن ابراز نگراني نسبت به احتمال مداخله خارجي در انتخابات آينده آمريکا، از اظهارات دونالد ترامپ، رئيس جمهور اين کشور درباره دخالت روسيه در انتخابات انتقاد کرد.

بايدن گفت: همه مي‌دانند چه اتفاقي مي‌افتد. ترامپ نه تنها نمي‌خواهد کاري در اين باره انجام دهد، بلکه او از خارجي‌ها تقاضاي کمک مي‌کند و مي‌گويد بياييد و به من کمک کنيد تا بايدن را شکست بدهم.

وي افزود: روس‌ها نمي‌خواهند که من رئيس جمهور شوم و ترامپ نمي‌خواهد که من نامزد شوم.

بايدن پيشتر از اظهارات ترامپ که دخالت احتمالي روسيه در انتخابات 2016 را «شوخي فريبنده» توصيف کرده بود، به شدت انتقاد کرد و گفت: ترامپ بايد يک احمق باشد که اين سخن را مي‌گويد. همه اين را مي‌دانند و هيچ کس به آن شک نمي‌کند.

ترامپ مکرراً از تحقيقات ويژه رابرت مولر، بازرس ويژه در خصوص دخالت احتمالي روسيه در انتخابات سال 2016 انتقاد کرده بود.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ترامپ ,انتخابات ,بايدن ,روسيه ,دخالت ,انتقاد ,احتمالي روسيه ,دخالت احتمالي ,ادامه دارد ,انتخاباتي بايدن ,ترامپ ادامه ,دخالت احتمالي روسيه ,جدل‌هاي انتخاباتي بايدن
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

New Car Cynthia * جدیدترین مطالب و اخبار اینترنتی | سایت | تکنولوژی | سئو Jason ايران مهد تمدن کهن در های اتاق